DOWNLOAD CENTER
Kalendář

Hodiny Digital

Hodiny

Počásko

Seznam vyhledávání

S e z n a m

Slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj

Češtiny do her

Na usnadnění her jsou tady češtiny do her na PC

 
Aliens vs Predator čeština
 
http://www.porse.cz/Aliens_vs_Predator_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Aliens vs Predator čeština
Hra Aliens vs. Predator je akční hra od vývojářů z Rebellion Software a máte zde možnost vybrat si ze tří herních profilů - Mariňáka, Aliena a Predatora. Každá z těchto postav má svůj osobitý charakter a vlastnosti, nicméně každý má stejný úkol - likvidovat ostatní, k čemuž budete mít ve hře velký arzenál zbraní. Aliens vs. Predator čeština vám umožní proniknout ještě trochu blíže k dějové podstatě hry.
 
Dead Reefs čeština
 
http://www.porse.cz/Dead_Reefs/Dead_Reefs_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Dead Reefs čeština
Čeština do adventury Dead Reefs díky které můžete lépe proniknout do této temné detektivky z 18. století s charismatickým detektivem v hlavní roli. Dead Reef čeština je připravena k downloadu.
 
Painkiller čeština
 
http://www.porse.cz/Painkiller/Painkiller_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Painkiller čeština
Je zde čeština, přesněji slovenština k této výtečné brutální střílečce Painkiller. K této hře, vzhledem k ději, sice není překladu moc potřeba, nicméně každého určitě potěší. Paikiller se díky své skvělé hratelnosti dočkal i několika pokračování.
 
Rome Total War čeština
 
http://www.porse.cz/Flight_Simulator/Rome_Total_War_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Rome Total War čeština
Hru Rome: Total War neni potřeba zvlášť představovat, snad jenom to, že se jedná o jednu z nejlepších strategií, která je na trhu. Nespočetné množství bojových jednotek v hezkém grafickém ztvárnění a skvělý příběh, který zajisté mnohem lépe pochopíte z přiložené češtiny
 
Aces Of The Deep čeština
 
http://www.porse.cz/Aces_Of_The_Deep_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Aces Of The Deep čeština
Hra Aces Of The Deep je ponorkový simulátor, který nás zavede do víru bojů ve druhé světové válce a soustředí se především na boj na vodních pláních.  Aces Of The Deep čeština je i na datadisk k této hře u vám určitě napomůže k lepším bojům v této vydáním starší hře, která má ale i dnes co nabídnout, zvláště uživatelům, kteří nemají k dispozici silné a moderní PC.
 
Agatha Christie Murder on the Orient Express čeština:
 
http://www.porse.cz/Agatha_Christie_Murder_on_the_Orient_Express/Agatha_Christie_Murder_on_the_Orient_Express_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Agatha Christie Murder on the Orient Express čeština
Ve hře Agatha Christie: Murder on the Orient Express se opět setkáváme s hlavním hrdinou detektivních románů Agathy Christie a to s uznávaným Hercule Poirotem. Nicméně tento zapeklitý případ vraždy v luxusním vlaku bude v této herní podobě řešit mladá slečna Antoinette. K tomu, aby jste hru Agatha Christie: Murder on the Orient Express co nejlépe zvládli, je tu připravena tato čeština.
 
Age of Empires 2 The Age of Kings čeština
 
http://www.porse.cz/Age_of_Empires_2_The_Age_of_Kings_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Age of Empires 2 The Age of Kings čeština
Hra Age of Empires 2: The Age of Kings je pokračováním úspěšného, mnoha cenami oceněného prvního dílu ze serie historických strategií a češtinu od autora Neo si jistě nenchají uniknout příznivci této velkolepé hry. Age of Empires 2: The Age of Kings čeština čeká na stažení.
 
Age of Empires 2 The Conquerors Expansion čeština
http://www.porse.cz/Age_of_Empires_2_The_Conquerors_Expansion_CZ_download_3627.html
Náhled k programu Age of Empires 2 The Conquerors Expansion CZ
Hra Age of Empires 2: The Conquerors Expansion je další do serie historických strategií této úchvatné herní serie a díky AA Teamu si můžete tuto hru zahrát i s českým překladem, což vám hraní jistě zpříjemní. Age of Empires 2: The Conquerors Expansion čeština je připravena na váš download.
 
Age of Empires čeština
 
http://www.porse.cz/Age_of_Empires_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Age of Empires čeština
Hru Age Of Empires není určitě nutno představovat, jedná se o původní hru k celé této vynikající sérii strategických her z dob dávno minulých.
 
Age of Mythology - The Titans čeština
 
http://www.porse.cz/Age_of_mythology/Age_of_Mythology_The_Titans_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Age of Mythology The Titans čeština
Hra Age of Mythology: The Titans přináší oproti svému původnímu dílu mnoho vylepšení a také novou kampaň za Atlanťany. Datadisk nabídne 12 nových misí a pro lepší hratelnost této úchvatné budovatelské strategie je připravena Age of Mythology: The Titans čeština,
 
Alexander čeština
 
http://www.porse.cz/Alexander/Alexander_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Alexander čeština
Hra Alexander je klasickou realtime strategií a zavede nás zpátky do historie, kde bojoval jeden z největších vojevůdců své doby - Alexander Veliký. Gigantické bitvy v krásných detailně zpracovaných lokacích s obrovským počtem bojovníků vás vtáhnou do děje, k jehož lepšímu pochopení je zde ke stažení připravena Alexander čeština
 
Alfred Hitchcock The Final Cut čeština:
 
http://www.porse.cz/Alfred_Hitchcock_The_Final_Cut/Alfred_Hitchcock_The_Final_Cut_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Alfred Hitchcock The Final Cut čeština
Hororová adventura Alfred Hitchcock: The Final Cut vás zavede do tajemného prostředí, kde se ocitnete v kůži soukromého detektiva, který bude vyšetřovat záhadu v podobě zmizení celého filmového štábu z pozemku farmaceutického magnáta. Adventura vyžaduje v původní verzi docela schopnou znalost angličtiny, proto se vám určitě bude hodit čeština do této hry , pomocí které zvládnete i složitější úskalí ve vyšetřování. Alfred Hitchcock: The Final Cut čeština je pro vás připravena ke stažení.
 
Aliens vs Predator 2 čeština
 
http://www.porse.cz/Aliens_vs_Predator_2_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Aliens vs Predator 2 čeština
Hra Aliens vs. Predator 2 patří mezi nejlepší akční hry na světě a proto si zaslouží určitě naši pozornost i v podobě přiložené češtiny. Opět zde budete mít na výběr zda budete hrát za mariňáka, Aliena nebo vetřelce a oproti prvnímu dílu přibude spoustu vylepšení. Poznáte to jak na grafice, tak na celkovém zpracování vůbec. Zbraní zde bude opět velké množství a jak sami zjistíte, budou velmi účinné. Aliens vs. Predator 2 čeština vám pomůže nejvíce při komunikaci s okolím, což vzhledem k dalšímu průběhu hry není vůbec k zahození.
 
Aliens vs Predator 2 Primal Hunt čeština
 
http://www.porse.cz/Aliens_vs_Predator_2_Primal_Hunt_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Aliens vs Predator 2 Primal Hunt čeština
Aliens vs. Predator 2: Primal Hunt je datadiskem k druhému dílu Alienů a opět nás nezklame svým akčním pojetím, stejně jako předchozí dva díly. Posuneme se časem o 500 let zpátky před událostmi ve druhém díle a datadisk přinese 9 nových misí. Aliens vs. Predator 2: Primal Hunt čeština vám opět pomůže s lepším náhledem a pochopením děje datadisku.
 
Alliance Future Combat čeština
 
http://www.porse.cz/Alliance_Future_Combat_cestina_download_3627.html
Náhled k programu Alliance Future Combat čeština
Hra Alliance: Future Combat je taktická realtime strategie, která nás svým dějem zavede do blízké budoucnosti a v této hře budete mít k dispozici opravdu velký arzenál zbraní a nejlepší vojenskou techniku včetně futuristických vozidel a letadel.
1  
2  
3  
4